SZKOLENIE W STĘŻYCY I MOŚCISKACH

W dniu 28.02.2012 r LOT Powiśle przeprowadziło szkolenie zimowe wyjazdowe do Gminy Stęzyca i wizycie na Farmie Iluzji.

Autokarem ,grupa głównie przewodników i pilotów turystycznych udała się do Stężycy na spotkanie z Wójtem Gminy Zbigniewem Chlaściakiem

Wójt gminy przedstawił bardzo ciekawe propozycje rozwoju gminy , która może być wielkim rekreacyjno- wypoczynkowym obiektem w powiecie ryckim.

Wójt gminy szczegółowo odpowiadał na pytania o stan czystości wody w Wiśle. Możliwości wykorzystania rzeki do kajakarstwa i, żeglarstwa.

Po krótkiej wizycie w kościele sw.Marcina w Stężycy.Mikrofon od Teresy Bęczkowskiej przejął Piotr Bramski

Piotr Bramski poprowadził autokar do innego województwa i do miejscości Mościska , której by trudno szukać na mapie.

A obiekty które nam przedstwił zaskoczyły przewodników turystycznych swoją nowością i atrakcyjnością. Ale o tym to można opowiedzieć tylko wtedy jak się przyjedzie do Mościsk. Gospodarze zapraszają do Farmy ILUZJI.

Wyjazd studyjny do Kazimierza Dolnego

W dniu 11.03.2012 r LOT Powiśle przeprowadziło wyjazd do Kazimierza Dolnego dla nawiązania kontaktu z Galerią Art - Loch , która wykazała zainteresowanie chęcią sprzedaży regionalnych przewodników turystycznych.Wyjazd na II Truskawka 2012 w gminie Puławy

W dniu 24.06.2012 r LOT Powiśle przeprowadziło wyjazd do Góry Puławskiej dla obserwacji festynu II Truskawka 2012 . Członkowie LOT Powiśle nawiązali kontakty z twórcami ludowymi z tego regionu.Odsłonięcie płyty poetki Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej

W dniu 10.9.2012 r LOT Powiśle przeprowadziło uroczystość odsłonięcia płyty pamiątkowej poetki Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskiej w Dęblinie na ul. Florera 13 ( willa oficerska).Artystyczną oprawę wykonały dzieci z SP nr 4 w Dęblinie.
Zebranie sprawozdawczo wyborcze LOT Powiśle

W dniu 11.12.2012 r LOT Powiśle wyłoniło Zarząd w składzie : Prezes - Andrzej Łuczyński , Sekretarz - Ryszard Bałabuch, skarbnik- Ryszard Mikulski, członek zarządu - Mariusz Łuczyński oraz powołano nową Komisję Rewizyjną.Koncepcję utworzenia Izby Tradycji Kolejnictwa w Dęblinie przedstawił Szymon Walczak - Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Kolejnictwa w Warszawie.
Szkolenie w Twierdzy Dęblin temat Twierdza bez tajemnic"

W dniu 12.02.2013 r LOT Powiśle we współpracy z Dowództwem 1 Batalionu Drogowo - mostowego przeprowadziło szkolenie przewodnikow i pilotów turystycznych w twierdzy Dęblin. W planie była wizyta na zapomnianej nekropoli prawosławnej przy ul. Stężyckiej.
ROZWIĄZANIE ""LOT POWIŚLE" NA PODLASIU

W dniu 23.08.2014 r LOT Powiśle Walne Zebranie rozwiązujące stowarzyszenie.Trasa Mielnik - Siemiatycze - Drohiczyn - to byla trasa przejazdu krajoznawczego

- :